Interiér domu - Čierna voda

Návrh interiéru domu 46mnavrhnutý interierovým architektom

Snažili sme sa zachovať otvorenosť priestoru, aby bol využitý úložným priestorom a zároveň aby zaujal. Veľké plochy a prvky sú svetlé a doplnené tmavými kontrastami a drevom, ktoré priestor otepľuje. Zo steny, kde je TV sme sa snažili vytvoriť jednotný prvok, ktorý je prepojený až po krb. V tom nám pomohli aj závesy. Celá TV stena sa dá využívať ako úložný priestor. Sú tu otvorené police na knihy a dekorácie aj vitrína na alkohol. Gauč sme riešili ako L, aby nám zostal otvorený smerom ku krbu. Doplnili sme ho ľahkým kreslom, ale ako možnosť by sme videli aj taburet, ktorý by sa dal použiť ako súčasť gauča v prípade pri vstupe sme chceli rovnako zjednotiť a preto sme použili drevené obklady s lamelami, ktoré prekrývajú radiátor a zároveň mu dovoľujú plniť funkciu. Doplnili sme praktický stolík, zrkadlo, pouf a vešiak. 

Kúpeľňu sme ladili do šedej farby v kombinácií s drevom. Do niky nad umývadlom a wc sme zabudovali úložný priestor na  veci ako je kozmetika. Ako väčší úložný priestor slúži skrinka pod umývadlom. Sprchu sme navrhli typu walk in s pódiom a nikou na odkladanie šampónov.

Detskú izbu sme navrhli v svetlých a príjemných tónoch. Izba takto ponúka priestor pre hru, spánok, cvičenie aj učenie. Pri vstupe do izby je navrhnutá lamelová stena s lezeckými kameňmi. Pracovný stôl je umiestnený pri okne, aby bol zabezpečený dostatok denného svetla. Dvojposchodová posteľ v tvare domčeka celý priestor aj spolu s tapetami a závesmi zjemňuje. Oproti pracovnému stolu, je navrhnutý úložný priestor na hračky a knihy v tejto zóne sa takisto nachádza aj rebrina a závesné kreslo, kde môžu deti tráviť voľný čas. ©

Interiér domu - Čierna voda

46m2