Grand Koliba - Bratislava

Návrh 3 izbového penthousu 323mv Grand Koliba navrhnutý interiérovým architektom

Interierový návrh penthousu, dominuje drevo so zlatými detailami. V spálni ho dopĺňa výraznejšia tapeta a mramor. Obe postele sú čalúnené s vysokým čelom, ktoré ohraničujú LED pásy. Presklené dvierka skríň a veľké zrkadlo v šatníku opticky zväčšujú priestor. V hosťovskej izbe sú použité svetlejšie materiály, vzhľadom na menšie okno. Je tam drevená podlaha s výrazným kobercom. Pracovný stôl, nočné stolíky a tiež komoda vo vstupnej hale budú potiahnuté tmavou kožou s prešívaním.

Použili sme materiály rovnaké v dennej a nočnej zóne. Okrem skriniek pod umývadlami sú úložné priestory aj v drevených častiach nad WC a v hosťovskej kúpeľni aj naľavo od umývadla(priestor pre práčku, sušičku). 

Navrhli sme zeleň, tak aby nebránila vo výhľade na vinohrady a vytvorili sme priestor pre malý jedálenský stôl pri okne kuchyne. V časti so sprchou sme použili viac zelene, aby sme ju skryli. Kochlíky so zeleňou a bazén sme pri kontakte s podlahou podsvietili, rovnako aj sprchu a chodník vedúci k nej. V kochlíkoch sú umiestnené nenápadné svietidlá a dopľňajú ich prútené solárne lampy. Zavesená skrinka v chodbe a spodná TV skrinka budú obalené tmavou kožou s prešitím. ©

Grand Koliba - Bratislava

323m2


error: COPYRIGHT tracker!