Kreatívny home office

Kreatívny home office

Homeoffice je dnes naším obľúbeno-neobľúbeným slovom. Kedysi veľmi obľúbené spojenie, dnes skôr nutnosť. Aktuálne je však každodennou súčasťou našich životov. Má to samozrejme aj určité výhody a to práve vďaka tomu, že si mnohí trošku pripadáme, ako freelanceri. Veď nakoniec, nechceli sme nimi vždy byť 🙂 ?

Ešte nevieme s presnosťou určiť, kedy toto pandemické obdobie plné nutných opatrení definitívne skončí. Čo tak spríjemniť si tieto napäté chvíle? Koniec koncov, vieme čo nastane po covide? Priestor, kde pracujeme niekoľko hodín denne, prípadne sa striedame s deťmi vrámci vyučovacích hodín sa stáva najproduktívnejším priestorom v dome/byte. Svoje okolie neskrášľujeme len pre seba :-). Verte, či neverte, pri zapnutej kamere si ľudia všímajú aj priestor v pozadí a okolo Vás :-). Čo poviete na zveľadenie svojho domáceho pracového prostredia a vytvorenie príjemnej atmosféry?

Otázka ako toto miesto spríjemniť a zároveň zvýšiť kreativitu a produktivitu?
Odporúčame Vám využiť prírodné prvky, pohodlná a kvalitná kancelárska stolička je must have. Neprepĺňajte priestor zbytočnosťami, eliminujete tak rušivé momenty. Minimalistický prístup sa nám osobne osvedčil ako najkreatívnejši a momentálne je aj najviac trendy. Pozor! Minimalizmus by nemal smerovať k chladnému a neosobnému vyžarovaniu priestoru. Chladné, studené priestory vedú skôr k opačnému efektu, aký chceme dosiahnuť.
Radi spríjemníme Váš priestor tak, aby ste sa cítili komfortne, produktívne, kreatívne a predovšetkým stále ako doma.

Interiérový architekti pre kreatívne kancelárie – Archideal s.r.o.

blank
error: COPYRIGHT tracker!