Čo je Archideal?

Sme to čo nás baví...

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá interiérovým dizajnom až po samotnú realizáciu. Riadime sa krédom: “Rob to čo ťa baví,, a to aj robíme. Ponoríme sa do vašej mysle a stávame sa tak kreatívnym nástrojom pre vaše vysnívané projekty. S týmto prístupom nekreujeme len my, ale spolu s vami tvoríme spoločne. Počas úvodného meetingu sa stávame dôkladnými pozorovateľmi a na základe rozhovoru analyzujeme vaše predstavy, zapisujeme pocity a záchytné body. Vďaka tomu sa nám darí už pri prvých vizualizáciách trafiť do klientských predstáv v priemere na 90%.

Úspešnosť prvého návrhu 0

Chceli sme robiť veci inak, zaujímavo a hlavne pre ľudí. Ak sa niečo nedá skopírovať a nahradiť, tak je to kreativita. Naša práca nekončí kreativitou, ale uplatnením návrhov v praxi. Pretože ak sa kreatívna časť našej práce nedá zrealizovať, ostáva len na papieri. Dôležitým aspektom pre nás je nielen navrhnúť projekt, ale samotné dielo aj zrealizovať do posledného detailu tak, ako vidíte na vizualizáciách.

Tešíme sa na každý projekt a berieme ho ako novú výzvu. Máme za sebou desiatky úspešne zrealizovaných projektov od jednotlivých priestorov cez komplexné rezidenčné projekty až po komerčné a korporátne projekty. Nie všetky je však možné uverejniť. Presný postup prác pri realizácií je dôkladne prepracovaný a časovo naplánovaný tak, aby klient dostal tú najkvalitnejšiu službu. Výkresová dokumentácia k projektom je natoľko detailná, že samotný projekt môžete realizovať aj po vlastnej osi s vlastnými dodávateľmi. Výkresová dokumentácia okrem iného obsahuje aj výpis solitérnych prvkov. Samozrejme v prípade záujmu Vám vieme poskytnúť z našej strany realizáciu na kľúč.

13 – dôvodov prečo projekt realizovať prostredníctvom Archideal s.r.o.

Samozrejme projekty vieme zastrešiť aj v zahraničí, keďže práve tu máme bohaté skúsenosti a jazykovú znalosť. Keď hovoríme o zahraničí máme na mysli aj Dubaji a celý blízky východ, kde práve vznikla myšlienka založiť spoločnosť Archideal s.r.o. s našimi bohatými skúsenosťami.