OSADENIE DOMČEKA, CHATY, BUDOVY DO REÁLNEJ FOTKY

Interiérový a bytový architekti, ktorí Vám vytvoria interiér na mieru / Dizajn  / OSADENIE DOMČEKA, CHATY, BUDOVY DO REÁLNEJ FOTKY

OSADENIE DOMČEKA, CHATY, BUDOVY DO REÁLNEJ FOTKY

Ak máte záujem osadiť dom, chatu či akúkoľvek budovu do reálnej fotky, stačí nás len kontaktovať.

Na čo niečo také slúži?: V prvom rade pre lepšiu predstavu a samotnú vizualizáciu, v druhom (a veľmi často) na marketingové účely. Využívajú to totiž primárne investori a realitné kancelárie.

Ako dlho to (po)trvá?: V závislosti od zložitosti projektu, ale približne do týždňa je práca hotová.

Aky je postup?: Pošlite nám fotky z danej lokality, my vymodelujeme objekt a následne vyrendrujeme 3D-fotky z iného pohľadu. Po osadení 3D modelu. Predstavujeme náš ďalší inšpiratívny a výnimočný projekt. Majiteľova predstava bola jasná, dostali sme zadanie s prvkami, ktoré mali byť dodržané a ostatné bolo v rukách nášho kreatívneho tímu Archideal. Ako pri každom projekte, aj pri riešení tohto projektu smerovala naša kreativita k spojeniu príjemného s užitočným. Pri tvorbe návrhu sme kládli značný dôraz na dodržiavanie regulácií verejného zdravotníctva, aby majiteľ nemal žiadne komplikácie s otvorením prevádzky. Koncept Bistro Galéria je veľmi zaujímavý projekt, ktorého zrealizovanie zaručí nielen gastro zážitok, ale aj príjemné posedenie v priestoroch s jedinečnou atmosférou.

Zdielať
blank